Dzień Dziecka w Apilandii 2023r.

W dniach 31.05-1 czerwca w Apilandii w Kleczy Dolnej po raz trzeci odbył się Dzień Dziecka!

Dzieciaki miały okazję spędzić dwa dni świetnej zabawy, podczas których mogły zwiedzić podziemia oraz samodzielnie wykonać świece z wosku pszczelego. W trakcie imprezy zorganizowano również konkursy, w których uczestnicy mieli szansę wygrać nagrody.

Nie zabrakło też okazji, by spróbować miodów z miodowego koła fortuny. Na zakończenie dzieci mogły pobawić się z animatorkami, co z pewnością dostarczyło im wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Była to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rówieśnikami oraz poznania tajników pszczelarstwa.

Dzieciaki na pewno będą miło wspominać te dwa dni i cieszyć się z zabawnych wspomnień. Tym, co wyróżniało Dzień Dziecka w Apilandii, była nie tylko różnorodność atrakcji, ale także edukacyjny aspekt zabaw. W trakcie imprezy dzieci miały okazję poznać wiele ciekawostek na temat pszczół i pszczelarstwa, co z pewnością przyczyni się do wzbogacenia ich wiedzy na temat roli pszczół w przyrodzie oraz sposobów pozyskiwania miodu.

 

Dzieci uczestniczące w wydarzeniu miały również okazję zasadzić kwiaty, co pozwoliło im zrozumieć, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne i zachęciło do podejmowania działań mających na celu jego ochronę.

 

Jesteśmy przekonani, że Dzień Dziecka w Apilandii pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo i będzie zachętą do powrotu do tego uroczego miejsca w przyszłości.